Pokémon | Chilling Reign - Booster
Kód produktu: BOOSTER
Dostupnosť: Dočasne vypredané
5,50€ Bez DPH: 4,58€

Množstvo

Pri nákupe nad 80 € doprava zdarma

Pokémon | Chilling Reign - Booster


Toto Booster balenie obsahuje:

  • 10 kariet


Využite výhodu s Pokémonmi v zamrznutých krajinách, fantómových strašeniach, kvíliacich snehových búrkach a divokých bitkách, rozšírte sféry svojej stratégie Pokémon o nové sily a nové možnosti.

Nasmerujte neuveriteľnú silu 15 Pokémon V tejto expanzie, vrátane Liepard V, Metagross V, Zeraora V a ďalších! Hŕstka týchto neuveriteľných Pokémonov má dokonca bojové štýly, ktoré vám umožňujú získať víťazstvo s Rapid Strike alebo Single Strike Pokémonmi.

Využite svoj maximálny potenciál s ôsmimi Pokémonmi VMAX v tomto rozšírení, vrátane Sandaconda, Blaziken a Celebi. Pokémon Sand Snake sa dokonca môže pochváliť jedinečnou formou Gigantamax, ktorá dodá každému zápasu intrigy.

Každá karta Pokémon TCG rozpráva príbeh prostredníctvom svojej jedinečnej ilustrácie. Pozrite si vzrušujúce nové špeciálne ilustrácie tohto rozšírenia, ktoré sa vyznačujú jedinečným umeleckým okrajom.

Oslávte mnohých svojich obľúbených trénerov Pokémonov pochádzajúcich z regiónov v širokom a úžasnom svete Pokémonov. Poskladajte svoj balíček s trénermi ako Agatha, Flannery a Caitlin, aby ste získali konkurenčnú výhodu a vniesli do svojej zbierky hĺbku a osobitosť.