O nás

Spoločnosť Dazzle SK s.r.o vznikla v roku 2021 a zaoberá sa predajom rozličných produktov od dvoch celosvetovo známych značiek Pokémon a Hotwheels. E-shop je spojený s maličkou kamennou predajňou v Dúbravke kde na Vás čaká príjemný personál, ktorého súčasťou je aj majiteľ spoločnosti, milý a vtipný Tomáš.

Našim cieľom je prinášať radosť vášnivým zberateľom ale aj začínajúcim milovníkom, či už Pokémon alebo Hotwheels produktov. Ponúkame nie len predaj a výkup rôznych zberateľských výrobkov, ale aj poradenstvo, prípadne pomoc s hľadaním Vášho vysnívaného kúsku do zbierky. Riadime sa mottom „čo nemáme to zoženieme“ a tak si u nás každý nájde to po čom túži.

Nápad založiť e-shop dostal Tomáš popri triedení vlastnej zbierky. Vedel ako veľmi náročné bolo dostať sa ku tým najlepším kúskom. Ako si tak zakladal svojho Charizarda na jeho miesto v albume rozhodol sa. Vďaka tvrdej práci, odhodlaniu a niekoľkých bez-snových nocí sa po niekoľkých mesiacoch zrodilo Dazzle.

Sme síce začínajúca malá firma, ale nemusíte mať obavy. Nesklameme nikoho kto nám dá šancu. Dúfame a veríme, že Vám pomôžeme nájsť všetko čo hľadáte do svojej zbierky. Tešíme sa na Vás aj osobne, v kamennej predajni na Fedákovej ulici číslo 30 v Dúbravke.

Prajeme Vám príjemný a veselý nákup. :)